Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JH

Na jedné straně stát daněmi a poplatky brzdí výstavbu vlastního bydlení (DPH, daň z nabytí nemovitosti, vynětí ze ZPF), územním plánem a podobně. Na druhé straně vymýšlí, jak dotovat výstavbu. To je typické pro levičáky, těm, kdo se snaží, sebrat peníze a slavnostně je rozdat těm, kteří stojí s otevřenou dlaní. Všechny programy zase budou privilegovat skupinu vyvolených.

Jedna skupina zlikvidovala množství bytů a celých domů, ale jsou to ti privilegovaní, tak jim musíme za dohledu neziskovek a USA (zprávy z kongresu, jak s nimi špatně zacházíme) platit bydlení. Omlouvám se cca 5 procentům těm, kteří pracují a starají se o sebe a své děti..

3 0
možnosti
Foto

Naprosto mylnou teorii, že problematika bydlení se u nás zdárně vyřeší do dvou let, pronesl již v roce 1948 prezident Klement Gottwald. A protože se to vůbec nepovedlo, byly komunistickou stranou vytvořeny potřebné nástroje k tomu, jak případné stěžovatele umlčet. ;-(

0 0
možnosti
  • Počet článků 194
  • Celková karma 11,50
  • Průměrná čtenost 912x
Odborník na bytovou politiku, družstevnictví a státní správu, léta pracoval v Mezinárodním družstevním svazu, jako šéf svazu družstev, náměstek ministra MMR pro bydlení a vedoucí úřadu vlády, šéf kabinetu předsedy Poslanecké sněmovny. Jako člen exekutivy MDS navštívil za 27 let více než stovku zemí celého světa. Zahraniční modely i nadále trvale sleduje a analyzuje. "Bytové politice se poctivě dosud žádná vláda po roce 1989 nevěnovala. Jen pokus a omyl, vesměs z iniciativy poslanců. Proto je v takovém stavu v jakém je. Do této oblasti politické hašteření nepatří. Proto vytrvale opakuji, že je třeba toto změnit. Mnohdy by se stačilo rozhlédnout v okolních zemích, protože my jsme smutná rarita."

Seznam rubrik