Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

O tomto článku by bylo možno říci (a to stejné by zcela určitě také prohlásil i sám žák Hujer) - že to byla "ale těžká písemná práce!". ;-O

1 0
možnosti

J77a32n 93R44á33ž

29. 11. 2018 11:00

Minoritní část obyvatel vytvořila problém. Mezi jiným i tím, že odmítá dodržobat pravidla jednak v užívání bytů a jednak mezilidských vztahů. Za vznik tohoto problému si mohou v naprosté většině příslušníci minority. Stát nemůže mít odpovědnost za životní podmínky těch, kdo odmítají nést svoji vlastní odpovědnost a ignorují pravidla a zásady, podle nichž žije majorita. Včetně bydlení!

Bavit se o potřebnosti sociálního bydlení (bydlení s pomocí státu) je relevantní výhradně ve spojení uspokojení bytové potřeby těch, po kterých objektivně nelze požadovat, aby se o vlastní bydlení postarali sami. Lidé duševně a fyzicky hendikepovaní, či osamocení senioři pomoc státu potřebují. Ostatní ne!

PS. Většina z příslušníků ve článku často zmiňované minority, má jak fyzické, tak duševní schopnosti se o své bydlení postarat sami a proto není důvod,aby se jim o bydlení staral stát.

6 0
možnosti
  • Počet článků 194
  • Celková karma 11,50
  • Průměrná čtenost 912x
Odborník na bytovou politiku, družstevnictví a státní správu, léta pracoval v Mezinárodním družstevním svazu, jako šéf svazu družstev, náměstek ministra MMR pro bydlení a vedoucí úřadu vlády, šéf kabinetu předsedy Poslanecké sněmovny. Jako člen exekutivy MDS navštívil za 27 let více než stovku zemí celého světa. Zahraniční modely i nadále trvale sleduje a analyzuje. "Bytové politice se poctivě dosud žádná vláda po roce 1989 nevěnovala. Jen pokus a omyl, vesměs z iniciativy poslanců. Proto je v takovém stavu v jakém je. Do této oblasti politické hašteření nepatří. Proto vytrvale opakuji, že je třeba toto změnit. Mnohdy by se stačilo rozhlédnout v okolních zemích, protože my jsme smutná rarita."

Seznam rubrik